Zachęcamy naszych Studentów i Uczniów do udziału w Game Industry Conference - największym na wschód od Kolonii wydarzeniem o tej tematyce. W ostatnim roku konferencję odwiedziło 3.200 uczestników, ponad 560 firm z 35 krajów, a jego część naukowa liczyła ponad 120 wykładów, warsztatów i prezentacji.

Kolejny GIC odbędzie się w Poznaniu w dniach 11-14 X 2018 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i jest wydarzeniem połączonym z Poznań Game Arena - największymi targami gier i rozrywki multimedialnej w Polsce i tej części Europy.
Konferencja gości szerokie grono osób ściśle związanych z branżą - w tym twórców gier i dziennikarzy. Dzięki temu tworzy przestrzeń do dzielenia się doświadczeniem w branży, nawiązania relacji biznesowych, znalezienia inwestorów czy poszerzenia swojej wiedzy. To ostatnie realizuje się poprzez bogaty program, wykłady przygotowywane przez wiodących specjalistów z branży polskiej i międzynarodowej. Każda z nich podlega ocenie Rady Naukowej oraz Rady Programowej konferencji. GIC cieszy się reputacją niezwykle merytorycznej imprezy naukowej o dużych walorach edukacyjnych. Corocznie otrzymuje patronat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.


Warszawska Szkoła Filmowa, jak co roku będzie reprezentowana przez Wykładowców, Studentów Tworzenia Gier, Uczniów Liceum Kreacji Gier Wideo i Dział Kreatywny, zarówno na konferencji jak i targach Poznań Game Arena.

Będziemy na miejscu do Waszej dyspozycji, pomożemy w nawiązaniu cennych kontaktów branżowych, czy znalezieniu pracy na rynku. 

Mamy dla naszych Studentów i Uczniów 50 % zniżkę na udział w konferencji.

Osoby zainteresowane zakupem biletu ze zniżką prosimy o kontakt na adres: ewaszczepanowska@szkolafilmowa.pl

 

 

 

Feedback