Indie Games Polska już po raz drugi umożliwia początkującym twórcom udział w największych i najważniejszych targach gier wideo w Polsce- Poznań Game Arena, które odbywają się w dniach 12 - 14 października w Poznaniu.
Początkujący twórcy będą mogli zaprezentować swoje projekty bezpłatnie w ramach stoiska Fundacji w strefie Indie Games. Targi PGA to okazja do spotkania i zebrania opinii na temat swojej gry od graczy, przedstawicieli mediów oraz branży. 
Rekrutacja kończy się 15.09.2018, o godz. 15.00. Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz dostępny tutaj (kliknij!)

Osoby, które zakwalifikują się w ramach tej rekrutacji otrzymają bezpłatnie:

- miejsce na stoisku - stolik na postawienie laptopa, ulotek, gadżetów itp.,
- dostęp do prądu,
- 2 karty wystawcy upoważniające do nieograniczonego wstępu na teren targów podczas trwania imprezy.
Jednocześnie będą zobowiązane do prezentowania zgłoszonej gry przez cały czas trwania targów.

Zachęcamy do udziału i prezentacji swoich gier. Targi PGA i równolegle trwająca konferencja Game Industry Conference to wyjątkowe święto polskiej branży, na którym zbierają się co roku wszyscy pasjonaci cyfrowej sztuki i rozrywki. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się również konkurs Central & Eastern European Game Awards, będący wspólnym projektem 16 łącznie organizacji branżowych z krajów naszego regionu Europy. Przedsięwzięcie wspiera Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród nastąpi 13 października podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 
Do konkursu nominowana jest gra naszego Absolwenta Krzysztofa Grudzińskiego pt. Apocalipsis: Harry at the End of the World


 

 

Zgłoś się i zaprezentuj swój projekt całej polskiej branży gier! (kliknij!)

 

Feedback