Organizowana już po raz 7. Digital Dragons jest największą w Centralnej Europie konferencją biznesową zrzeszającą branżę gier wideo. W programie znalazły się liczne wykłady prowadzone przez międzynarodowych specjalistów, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania networkingowe, kierowane głównie do początkujących twórców gier i studentów. „Dragonsy” to także targi pracy, podczas których nowych pracowników poszukają najwięksi deweloperzy tacy jak Techland, CD Projekt RED, Unity, Oculus, czy 11 bit studios. W ramach konferencji organizowany jest również konkurs Students Talent Show, w którym wybierana jest najlepsza gra stworzona przez studentów. W tegorocznej edycji konkursu, wśród 15 finałowych projektów z całej Polski aż 4 były autorstwa naszych Studentów.

- Wasze gry są na bardzo wysokim poziomie – mówił po prezentacjach jeden z jurorów - Projekty są dobre nie tylko pod kątem mechaniki, grafiki, ale przede wszystkim pomysły są świetne.

Warszawska Szkoła Filmowa, co roku sponsoruje najlepszym studentom udział w wydarzeniu (a także innych imprezach branżowych) oraz zgłasza do konkursu i promuje najlepsze studenckie gry.
Gratulujemy drużynie Fusasanki, a także J&J, Michałowi Marcinkowskiemu i Kamilowi Kaczmarkowi. Czekamy na kolejne gry naszych Studentów!

Dołącz do teamu twórców gier Warszawskiej Szkoły Filmowej!  Poznaj ofertę unikalnych studiów! (kliknij!)

WHEELS Kamil Kaczmarek