Drużyna Warszawskiej Szkoły Filmowej w prestiżowym gronie uczestników Students Talent Show podczas Digital Dragons w Krakowie. Studenci kierunku "Tworzenie gier wideo" zostali zaproszeni na największą konferencję w branży gamingowej. Gra "Escape the Tower with Hangover Dwarfs" rywalizowała o miano najlepszej produkcji akademickiej. Autorami projektu są Jacek Piłkowski, Wojtek Godlewski, Piotr Bulak, Igor Połowicz, Michał Łuczak, Anna Oporska. - Udział w konferencji na pewno przełoży się na jakość naszych gier. Zamierzamy poprawić szczegóły w naszym ostatnim tytule, aby sprawiał jak najwięcej radości graczom - mówił Piłkowski. Gra studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej będzie prezentowana na stanowisku uczelni podczas Pixel Heaven w Warszawie.