W internecie pojawiły się pierwsze gry komputerowe stworzone przez uczniów jedynego w Polsce Liceum Kreacji Gier Wideo. Od teraz można je bezpłatnie pobrać i przetestować. Kacper, Tony i Wiktor ukończyli dopiero pierwszą klasę szkoły średniej, ale ich portfolio już teraz robi ogromne wrażenie. Szybkie sukcesy były możliwe, bo uczniowie liceum ogólnokształcącego rozwijają się pod okiem Macieja Szcześnika, który pracował przy wszystkich częściach „Wiedźmina”. Szcześnik jest aktualnie nauczycielem i twórcą programu kształcenia w innowacyjnej szkole średniej, gdzie nowe gry komputerowe, oprócz matematyki, historii i biologii, są warunkiem zaliczenia semestru. – Szkoła uczy nas programowania, tworzenia grafiki, animacji, już w drugiej klasie liceum mamy zacząć zajęcia z level designu - tłumaczy uczeń klasy pierwszej, Wiktor Manowski. Przed uczniami jeszcze dużo pracy, ale pierwsze efekty ich nauki robią ogromne wrażenie. W internecie udostępniono trzy gry wyścigowe licealistów. To pierwsze tytuły Liceum Kreacji Gier Wideo, które powstało w 2016 roku. Młodzi twórcy liczą na rady i opinie ze strony doświadczonego środowiska gamingowego. Zachęcamy do bezpłatnego pobrania i przetestowania gier.

Dobrej zabawy! Link: POBIERZ DARMOWY PAKIET GIER